O nas

Kim jesteśmy i co chcemy osiągnąć?

Jesteśmy grupą przyjaciół z warszawskich liceów. Naszym wspólnym celem stało się rozbudzenie zainteresowań naukowych naszych rówieśników oraz młodszych kolegów. Wpadliśmy na pomysł zorganizowania zajęć prowadzonych przez wybitne osobistości świata technologii połączonych z pokazami, na których nie zabraknie eksperymentów i dużej ilości zabawy.

Innymi słowy, na wykładzie młodzież dostanie narzędzia (wiedzę) które, mamy nadzieję, przyczynią się do nakreślenia ich dalszej ścieżki kariery, oraz pozwolą poznać świat technologii od podszewki. Wszystko organizujemy w 100% non-profit, jedyne środki, z jakich zamierzamy korzystać to dofinansowania.

Nasza ekipa

Patryk Pijanowski

Od zawsze związany z technologią, fanatyk druku 3D, VRu i wszystkiego co ma związek z elektroniką i programowaniem. Organizator Youth Future Conference'17 (na której gościł m.in. Wicepremier Jarosław Gowin, czy Prezes Mastercard), prowadzący wielu warszatów z zakresu druku 3d i projektowania, pomysłodawca projektu drukarki 3d - OPrinter. W zespole - gość od technologicznej i merytorycznej strony projektu.

Antoni Sadziak

BYŁY RADNY MŁODZIEŻOWEJ RADY DZIELNICY URSYNÓW. CZŁONEK WIELU KOMISJI. PRACOWAŁ NAD POWSTANIEM KONKURSU UMF ,,URSYNÓW MUSIC FEST" CZYNNY WOLONTARIUSZ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM. POSIADA REKOMENDACJE OD MT.5,14/MUZEUM JANA PAWŁA II I PRYMASA WYSZYŃSKIEGO. BIERZE CZYNNY UDZIAŁ W AKCJACH ORGANIZOWANYCH NA NAJLEPSZYCH POLSKICH UCZELNIACH, TAKICH JAK POLITECHNIKA CZY UNIWERSYTET WARSZAWSKI. W ZESPOLE ZAJMUJE SIĘ MERYTORYCZNĄ CZĘŚCIĄ PRZEDSIĘWZIĘCIA.